Wydarzenie nie z tej Ziemi na zakończenie WAKACJI W Kinie za Rogiem Cafe

🙋‍♀️🙋 W Kinie za Rogiem przez dwa miesiące zapraszaliśmy na FILMOWE WAKACJE połączone z różnymi akcjami i atrakcjami!

Każdy tydzień poświęcony był innemu tematowi - były historie o pieskach, pszczołach, podróżach itd.itp. 🎬 W tym czasie będziemy wyświetlać animacje i filmy familijne z danego zagadnienia, 💬🗣️ a w weekend spotykać się będziemy z ciekawymi animatorami, którzy opowiedzą nam o swojej pracy lub działalności. Wydarzenia skierowane są dla dzieci i młodzieży. A zapowiedzi i repertuar będą dostępne na naszej stronie.

👧🧑‍🦰Organizujemy również specjalne pokazy dla grup zorganizowanych! Przedszkola, półkolonie - skontaktujcie się z nami, tak korzystnej oferty nie znajdziecie w Rzeszowie!

TYDZIEŃ 18-24.08 MOTYW BAŚNIE, SMOKI, RYCERZE I KSIĘŻNICZKI

W kolejny wakacyjny tydzień w KzR Cafe przenosimy się do świata baśni i legend. Będą opowieści dla dzieci i dorosłych o rycerzach i księżniczkach. Koniecznie zobaczcie repertuar, bo wśród tytułów takie perełki jak KOPCIUSZEK I KAMIEŃ ŻYCIA czy RYCERZ BLASZKA. POGROMCA SMOKÓW. A dla starszej widowni ŚNIEŻKA, DROGA SAMURAJÓW lub TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY.

TYDZIEŃ  25 - 31.08 MOTYW KOSMOS

W ostatni tydzień wakacji Kino za Rogiem Cafe organizuje pokazy nie z tej Ziemi! Motywem będzie tym razem kosmos, roboty i kosmiczne pojazdy, pozaziemskie istnienia i inne planety, o których historie zobaczymy w animacjach i filmach.

Dodatkowo dużych i małych zapraszamy 26.08 o 11:15  na spotkanie z Sebastianem Jakubowskim, który opowie o łazikach księżycowych i innych pojazdach mechatronicznych, a nawet przyniesie pokazać jedno ze swoich urządzeń! Musicie zobaczyć, czym zachwyca się świat…

Sebastian Jakubowski - mgr inż. Mechatronik, obecnie pracuje w przemyśle zbrojeniowym jako konstruktor. Naukowo związany z Katedrą Mechaniki Stosowanej i Robotyki Politechniki Rzeszowskiej. Zajmuje się konstruowaniem urządzeń mechatronicznych, robotów mobilnych i pojazdów gąsienicowych.

Nie może Was zabraknąć!!!

Sprawdźcie w repertuarze.

www.kzrcafe.pl/repertuar

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE