WARSZTATY FILMOWE🎥 "FREE ACTION" w Kinie za Rogiem Café!

Kino za Rogiem Café oraz reżyser Bartłomiej Żmuda ponownie zapraszają miłośników filmów do wzięcia udziału w WARSZTATACH FILMOWYCH tym razem pod nazwą “FREE ACTION”. 🎥🎞 Doceniony m.in. przez The New York Times Twórca poprowadzi zajęcia związane z produkcją filmów fabularnych. Zatem jeśli marzysz o realizacji własnych tytułów, masz wiele pomysłów scenariuszowych w głowie, ale nie wiesz jak je spisać i urzeczywistnić albo chcesz poznać tajniki pracy na planie i pracy z aktorem  - koniecznie się zapisz!

📜 Każdy z uczestników na zakończenie zajęć otrzyma dwa certyfikaty:
1) "Obsługa sprzętu filmowego - profesjonalna rejestracja obrazu oraz dźwięku na planie filmowym"
2) "Scenariusz i reżyseria fabularnych form filmowych".

📅 Dwudniowe Warsztaty teoretyczne i praktyczne odbędą się: 
piątek 26.01.2024 w godz. 18:00 - 21:00
sobota 27.01.2024 w godz. 10:00 - 20:00. 

Liczba Uczestników: 15 osób. Warunkiem organizacji warsztatów jest zebranie min. 9 osobowej grupy. 

🚨 Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) na adres mailowy: 📧 kontakt@kzrcafe.pl 📧 oraz dokonanie płatności.

Koszt udziału: 300 zł

Prowadzący: Bartłomiej Żmuda - Absolwent Wydziału Reżyserii na PWSFTviT w Łodzi i autor filmów krótkometrażowych, jak „Barbakan”, które zdobyły wyróżnienia m.in. Grand Prix w Teheranie, Grand Prix w Bukareszcie, Nagrodę Publiczności w Pekinie czy Rio de Janeiro. Jego film dokumentalny „5 Dni Lęku” został wybrany przez The New York Times do serii Op-Docs 2022. Natomiast najnowsza, pełnometrażowa produkcja „Bóg i Wojownicy Lunaparków” wygrała Nagrodę Im. M. Szumowskiego na 62 Krakowskim Festiwalu Filmowym oraz Nagrodę Dziennikarzy na 41 Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” 2022.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE