Walentynki w KzR Café - premiera filmowa i koncert!

Zapraszamy wszystkich zakochanych 💘 (i nie tylko) do wspólnego świętowania w Kinie za Rogiem Café w Rzeszowie. Przygotowaliśmy dla Was 💝🎬 pełne emocji pokazy filmowe, w tym kolejny film z włoskiego cyklu giallo, czyli nurtu święcącego triumfy w latach 70., będącego protoplastą amerykańskiego slashera - SZEŚĆ KOBIET DLA ZABÓJCY, jak i premierowo angielską komedię PLAN NA MIŁOŚĆ.

💓🎶🎸 Niezwykłą atrakcją tego wieczoru będzie też koncert FLAMENCO ROMÁNTICO z muzyką w wykonaniu MICHAŁA SZUBY.

💞☕🥂 Możecie również miło spędzić czas w naszej kawiarni przy pysznej kawie, napojach dla dorosłych lub grach planszowych 😉

14.02.2024

🎬 10:30 Uprowadzona księżniczka

🎬 12:30 Książę Czaruś

🎬 14:30 Skołowani

🎬 16:30 Plan na miłość - premiera KzR Cafe

🎬 18:30 SZEŚĆ KOBIET DLA ZABÓJCY Sei donne per l'assassino (Mario Bava, 1964)

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/repertuar/

PIĘTRO ZA ROGIEM

🎸 20:00 koncert Flamenco Romántico - Miguel Moon

BILETY w cenie 50 zł dostępne w Kino za Rogiem Café oraz na stronie KupBilecik.pl

*
Miguel Szuba — polski artysta wykonujący muzykę intuitywną / improwizowaną na gitarze, cajónie (ka-honie) oraz fletach etnicznych. Pasjonat - człowiek renesansu, obok muzyki tworzy drewniane rękodzieło i nieustannie zgłębia tajniki lutnictwa. Jego unikalny styl gry zawiera w sobie elementy flamenco, jazzu, folku oraz muzyki klasycznej tworząc szeroko pojęte world music, a dzięki spektakularnej technice live loopingu widzowie mają okazję zobaczyć i usłyszeć artystę, który gra na kilku instrumentach jednocześnie, tworząc pełnowymiarowe, wielowarstwowe utwory. To także szansa na poznanie artysty jako muzyka, który poza umiejętnościami gry na instrumentach, posiada zdolność tworzenia muzyki w locie i łączenia różnych stylów muzycznych w jedno, co daje niesamowite efekty dźwiękowe i artystyczną ekspresję.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE