Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu w Kinie za Rogiem Café

🎄🎼 Zapraszamy na Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu do Kina za Rogiem Café

Uwielbiany w Polsce André Rieu co roku organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

🎟 🎁 Dlatego zróbcie sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kupcie bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Czas trwania: 165 minut (w tym jedna przerwa)

Koncerty:
niedziela, 31.12.2023 r. godz. 16:00
BILETY

poniedziałek, 1.01.2024 r. godz. 15:00 BILETY

Bilety w cenie 39 zł do nabycia w kasie kina oraz na stronie kupbilecik.pl. Na wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE