POSTAW NA FILM

Kino za Rogiem Cafe zaprasza we wrześniu na nowy cykl POSTAW NA FILM! W ramach tej oferty, w tygodniu, w godzinach od 10-12 Widzowie sami mogą wybrać film, który obejrzą spośród 3 proponowanych przez nas tytułów. Warunkiem projekcji jest minimum 5 osób na widowni. Bilety 10zł. W przypadku kilku zainteresowanych grup decyduje kolejność zgłoszeń.

Zatem jeśli między 10 a 12 szukasz pomysłu na spędzenie czasu - POSTAW NA FILM w Kinie za Rogiem Cafe!

W najbliższym tygodniu (2.09, 6-8.09) do wyboru są filmy:

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto - Włochy, Kryminalny

Weneckie wzgórza Conegliano i Valdobbiadene to idealna lokalizacja na uprawę winogron pod prosecco, ale też miejsce tajemniczej zbrodni. Do rozwikłania zagadki związanej z morderstwem kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto oddelegowany zostaje inspektor Stucky. Niedługo potem w sennym miasteczku dochodzi do kolejnego tajemniczego zabójstwa.

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - USA, Komedia

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto, w którym mają spędzić romantyczny weekend. Na kilka godzin ich ścieżki się rozchodzą, i Ashleigh, która miała przy okazji tej wizyty przeprowadzić wywiad ze znanym reżyserem, niespodziewanie wpada w wir celebryckich problemów – i pokus…
Z kolei Gatsby przypadkowo spotyka błyskotliwą siostrę swojej dawnej dziewczyny i całkiem nieźle im się rozmawia…
Klimatyczny film, z nieoczekiwanymi romansami, błyskotliwymi dialogami – i przede wszystkim pięknym deszczowym Nowym Jorkiem w tle.

Piranie - Włochy, Dramat

Mają po piętnaście lat i jak większość chłopaków w ich wieku chcieliby nosić markowe ubrania, jeździć dobrymi skuterami i chodzić do modnych dyskotek. Jak to osiągnąć najprostszą drogą? Zaoferować usługi szefowi lokalnej mafii.
Oparty na powieści Roberta Saviano film Claudia Giovannesiego to szokujący obraz młodego pokolenia neapolitańczyków - dzieci, dla których nie istnieje przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz: pieniądze, władza, przeżycie kolejnego dnia.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE