Najpiękniejsza Domówka Świata Pol&Rock Festiwal

26. Pol’and’Rock Festival – Najpiękniejsza Domówka Świata to festiwal, który odbędzie się w dziesiątkach miejsc – domach, ogrodach, na działkach czy polanach – wszędzie tam, gdzie publiczność będzie chciała być z nami i oglądać naszą transmisję.

Zapraszamy do KzR Cafe na koncerty i spotkania w ramach ASP

Wstęp wolny!

Rezerwacja miejsc na poszczególne wydarzenia odbywać się będzie na naszej stronie kzrcafe.pl lub telefonicznie.

Plan wszystkich wydarzeń transmitowanych w KzR Café

Czwartek 30.07.2020

10:00 – 11:00 Majka Jeżowska (Akademia Sztuk Przepięknych)
12:00 – 13:00 Ewa Ewart (Akademia Sztuk Przepięknych)
14:00 – 15:00 Joanna Kulig (Akademia Sztuk Przepięknych)

15:00 – 15:20 Rozpoczęcie
15:25 – 15:55 Majka Jeżowska (Koncert)
16:40 – 17:10 Jelonek (Koncert)
18:00 – 18:30 Przybył (Koncert)
19:20 – 19:50 Pull The Wire (Koncert)
20:10 – 20:40 Bokka (Koncert)
21:00 – 21:30 Renata Przemyk (Koncert)
21:50 – 22:20 Acid Drinkers (Koncert)

Piątek 31.07.2020
10:00 – 11:00 Marta Klepka, Dorota Wellman i Andrzej Depko (Akademia Sztuk Przepięknych)
12:00 – 13:00 Tomasz i Marek Sekielscy (Akademia Sztuk Przepięknych)
14:00 – 15:00 Ewa Zgrabczyńska (Akademia Sztuk Przepięknych)

15:00 – 15:30 GraVity Off (Koncert)
16:20 – 16:50 Ania Rusowicz (Koncert)
17:40 – 18:10 Elektryczne Gitary (Koncert)
19:00 – 19:30 Black River (Koncert)
19:50 – 20:20 Poparzeni Kawą Trzy (Koncert)
20:40 – 21:10 Piotr Bukartyk (Koncert)
21:30 – 22:00 Happysad (Koncert)

Sobota 01.08.2020
10:00 – 11:00 Andrzej Mleczko (Akademia Sztuk Przepięknych)
12:00 – 13:00 Wojciech Mann (Akademia Sztuk Przepięknych)
14:00 – 15:00 Janusz Gajos (Akademia Sztuk Przepięknych)

15:00 – 15:30 Farben Lehre (Koncert)
16:20 – 16:50 Sidney Polak (Koncert)
17:40 – 18:10 Bethel (Koncert)
19:00 – 19:30 Ja Mmm Chyba Ściebie (Koncert)
19:50 – 20:20 Kwiat Jabłoni (Koncert)
20:50 – 21:20 Cyrk Deriglasoff (Koncert)
21:40 – 22:10 Hunter (Koncert)

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE