Mateusz Damięcki i Katarzyna Figura w sztuce HUMANI w cyklu - TEATR NA EKRANIE

W poniedziałek 27.05 o godz. 18:00 zapraszamy na nasz interesujący cykl pt. TEATR NA EKRANIE, 🎭 w ramach którego, raz w miesiącu pokazujemy ciekawe, nagradzane, polskie sztuki teatralne z doborową obsadą.

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/humani/

🎥 W cyklu zobaczymy ekranizacje tworzone głównie przez młodych, często debiutujących twórców, przy wsparciu technologii i infrastruktury filmowej, pozwalających na realizację nowatorskich utworów.

🎭HUMANI - Bohaterka sztuki, po nieudanym związku, postanawia kupić humanoida, zaawansowanego technologicznie robota. Dzięki oprogramowaniu ma stać się jej idealnym partnerem. Robot zaczyna wykazywać zdolność do przeżywania, odczuwania, a nawet cierpienia. Komedia nie pozbawiona refleksji o problemie sztucznej inteligencji, a także o skomplikowanej naturze potrzeb człowieka.

Utwór z gatunku socjologicznego science fiction. Rozwinięte technologie pozwalają na stworzenie istot humanoidalnych, które mają zaspokoić ludzką potrzebę bliskości innej osoby. Główna bohaterka, po nieudanym związku, postanawia kupić humanoida, zaawansowanego technologicznie robota o ludzkim kształcie. Indywidualne oprogramowanie pozwala stworzyć partnera idealnego. Sprawa się komplikuje, kiedy robot potrafiący upodobnić się do człowieka zaczyna wykazywać zdolność do przeżywania, odczuwania, a nawet cierpienia. Komedia nie pozbawiona refleksji o problemie sztucznej inteligencji, a także o skomplikowanej naturze potrzeb człowieka, a w szczególności kobiety.

Reżyseria: Katarzyna Trzaska
Obsada: Anna Ilczuk, Mateusz Damięcki, Philippe Tłokiński, Katarzyna Figura, Krzysztof Dracz

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE