KRYMINALNY WIECZÓR Z AUTORAMI w KzR Cafe

Wydawnictwo Dreams oraz Kino za Rogiem Café w Rzeszowie serdecznie zapraszają na 💣 KRYMINALNY WIECZÓR 💣 pod hasłem: „Czym dzisiaj przyciąga nas kryminał?”.

15.10.2023 godz. 17.00
Wstęp wolny!

W spotkaniu udział wezmą autorzy powieści kryminalnych:
✒️ Bartłomiej Kowaliński,
✒️ Katarzyna Żwirełło,
✒️ Adam Widerski.
Dyskusję poprowadzi promotor czytelnictwa Bartosz Soczówka (Bliskie Spotkania).
📖 Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek Wydawnictwa Dreams i zdobycia dedykacji od autorów. Premierowo dostępne będą "Turysta" A. Widerskiego i "Dowód przeciw tobie" K. Żwirełło!


◾️ Bartłomiej Kowaliński urodził się w 1986 roku w Krakowie i do dziś jest związany z tym miastem. Zawodowo zajmuje się doradztwem kredytowym oraz leasingowym. Pasjonat sportu. Uprawiał narciarstwo alpejskie, lubi też piłkę nożną oraz jazdę na rowerze. Uwielbia podróże. Najchętniej podróżuje z żoną i synami, Arturem i Ignacym, oraz psem Tosią. Czas wolny spędza również na pisaniu. Autor bestsellerowych kryminałów "W zmowie z mordercą", "Twarz bestii", "Potwór z Podhala".
◾️ Katarzyna Żwirełło (Vera Eikon) – urodzona w 1989 roku w Łodzi, gdzie studiowała polonistykę. Przez kilka lat mieszkała w Amsterdamie i tam rozpoczęła pracę nad swoją pierwszą serią kryminalną Między Prawami. Po powrocie do kraju znalazła dla siebie miejsce w Warszawie, gdzie rozgrywa się akcja jej książek. Do tej pory ukazały się jeszcze: powieść sensacyjna "Nim padnie pierwszy strzał", seria kryminalna Dwa Bieguny oraz "Dowód przeciw tobie", który otwiera nowy cykl kryminalny Rewers (premiera 5.10.2023).
◾️ Adam Widerski – z wykształcenia historyk, pracuje jako nauczyciel w dwóch łódzkich szkołach podstawowych. Jego pasją jest sport, a najbardziej piłka nożna. Uwielbia czytać, szczególnie kryminały, thrillery i horrory. Właśnie w nich znalazł inspirację do napisania debiutanckiej powieści kryminalnej "Odwyk", której akcję osadził w swoim rodzinnym mieście – Łodzi. W latach 2022 i 2023 ukazały trzy kolejne powieści kryminalne: "Proroctwo", "Sznyta" i "Turysta" (premiera 21.09.2023).

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE