Koncert walentynkowy – Sun & Moon – Marta Bujalska & Michał Szuba

W święto zakochanych Kino za Rogiem Café zaprasza na romantyczny koncert – Sun & Moon! Zaśpiewa Marta Bujalska, a na gitarze zagra Michał Szuba.

Michał Szuba (Miguel Moon) pochodzi z Brzozowa, jest synem perkusisty i wieloletniego dyrektora Brzozowskiego Domu Kultury – Wojciecha Szuby. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy jako 8-latek, za sprawą starszego brata trafił na koncert rzeszowskiego zespołu MANITOU, który zainspirował go wirtuozerską grą na gitarze, założyciela i lidera zespołu – Andrzeja Paśkiewicza. W 2014 roku podczas autorskiego koncertu w Studio Polskiego Radia Rzeszów, Michał wystąpił ramię w ramię z własnym mistrzem gry na gitarze, spełniając wielkie marzenie z dzieciństwa. 
Wśród nazwisk wielkich artystów niosących inspirację dla twórczości Miguela Moon znajdują się: Paco de Lucia, Vicente Amigo, Pat Metheny, Bobby McFerrin, Richard Bona, Miguel Czachowski, Loreena McKennitt, Leszek Możdżer, Damien Rice czy wspomniany już zespół Manitou…
Oprócz gitary, pasją Michała jest również gra na wielu instrumentach etnicznych. Ponad to, rozwija swoją muzyczną pasję grając na banjo u boku taty perkusisty w zespole jazzu tradycyjnego IWO DIXIE JAZZ BAND.
O Michale zrobiło się głośno m. in. za sprawą VII edycji programu MAM TALENT, gdzie zachwycił miliony Polaków swoim „polskim Flamenco”.  
Tym, którzy podążają za dźwiękami jego twórczości, Michał zostawia pewien przekaz:
”Żyj tak jak marzysz, a muzyka twoja będzie – owocem tego, jak żyjesz”.
(Miguel Moon)

Zapraszamy!

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/koncert-walentynkowy-sun-moon/

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE