KONCERT - Muzyczny Sagan

Zapraszamy na koncert zespołu Muzyczny Sagan, który odbędzie się 24 października 2021 o godzinie 18:00!

CENA BILETÓW: 25 ZŁ

REZERWACJE: KONTAKT@KZRCAFE.PL / TEL. 512 296 456

Muzyczny Sagan jest zespołem, który chce otworzyć przed Wami wolną przestrzeń i zabrać Was w muzyczną podróż pełną emocji i wrażliwości, bogatą w różne gatunki muzyczne. Zaczynając od bluesa, poprzez jazz i folk, jak również rock i lirykę.

 Na samym początku zamysł zespołu opierał się na improwizacji. Muzyczny Sagan otwarty był na każdego muzyka, który czuł wrażliwość płynącą z nut zapraszając do wspólnej podróży po improwizowanych dźwiękach.

 Obecnie muzyka zespołu oraz teksty są w stu procentach autorskie, zaśpiewane i wykonane z ekspresją, pasją i wrażliwością. Reakcje publiczności na koncertach motywują  zespół do ciągłego tworzenia i otwierania razem z słuchaczami coraz to nowszych przestrzeni.

https://www.facebook.com/muzycznysagan

https://www.youtube.com/channel/UCBbV9mHJhDJ7mKYa6tjs-nA

Wolna Przestrzeń

Pierwsza płyta zespołu sięga po różne style muzyczne łącząc  ze sobą liryczne teksty i akustyczne brzmienia instrumentów.  Artyści znajdują odpowiednią inspirację w dobrze im znanej przyrodzie Bieszczad – w śladach pierwotnej puszczy, wyniosłych wzgórzach i niezmiennie rwących rzekach. Tytuł płyty Wolna Przestrzeń odnosi się do miejsca, z którego wywodzą się muzycy zespołu oraz wolności artystycznej jaką daje wspólne poszukiwanie nowych  jakości i brzmień. Oprócz najpiękniejszego instrumentu jakim jest śpiew, na brzmienie płyty  miały istotny wpływ instrumenty: poczciwa gitara, fortepian, ukulele, cyja, skrzypce, bęben szczelinowy, tank drum, bęben obręczowy, tabla, conga, cajon, perkusja i gitara basowa.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE