KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ - w cyklu spotkań dla Pań rozmowa z Katarzyną Mazurkiewicz i film Boscy

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ, czyli spotkaniami z inspirującymi, twórczymi kobietami i specjalnie dobranymi babskimi filmami.

Gościnią najbliższego wydarzenia w środę 29.11.2023, godz. 18:00 będzie Katarzyna Mazurkiewicz - reżyserka, scenarzystka i producentka filmów dokumentalnych, reklamowych i innych form audiowizualnych; współzałożycielka Napole Films; od 2018 koordynatorka programu CamON; laureatka m.in. Nagrody za najlepszy niezależny film dokumentalny na Festiwalu Filmów Optymistycznych "Happy End" za produkcję "Mamalarka". Twórczyni opowie o swoim zawodzie i pasji, oraz jak wygląda przemysł filmowy w Rzeszowie 😉

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/boscy-3/

Po rozmowie z reżyserką rozlosujemy nagrody (ufundowane przez Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film BOSCY

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie sławna co kontrowersyjna Lola Cuevas, która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe aktorskie legendy: hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero oraz ikonę teatru Ivána Torresa. Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają.
Film w filmie, zabawna satyra na środowisko filmowe i świetne aktorskie trio: Penelope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martinez.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE