Kobieta w roli głównej - spotkanie z Renatą Grabską i film "Królowe boiska"

Mówią, że sport to zdrowie, ale patrząc na naszą Gościnię, to także sposób na wieczną młodość... 20.12.2022 o 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie dla Pań z cyklu "Kobieta w roli głównej".

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/krolowe-boiska-2/

Zaczniemy od rozmowy z Renatą Grabską, 72- letnią biegaczką z Rzeszowa, multimedalistką w biegach długich i ultra długich, która opowie o swojej pasji i jak to robi, że jest nie do zatrzymania!

Po spotkaniu rozlosujemy upominki wśród Uczestniczek oraz obejrzymy komedię o kobietach w świecie sportu - "Królowe boiska".

Zdyskwalifikowana za niesportowe zachowanie drużyna piłkarska traci możliwość udziału w dalszych rozgrywkach i naraża miasto na utratę funduszy na stadion. Aby do tego nie dopuścić i obronić honor klubu z niewielkiej miejscowości na północy Francji, zostaje powołany zespół składający się z samych kobiet. Jednak dla społeczności, w której piłka nożna od lat była sportem zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn, nowa pozycja kobiet będzie obyczajowym wstrząsem, który wywróci dotychczasowe życie mieszkańców do góry nogami.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE