KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ - spotkanie z kosmetolożkami i film Pamiątki Claire Darling

31 maja o 18:00 zapraszamy do Kina za Rogiem Cafe na kolejne spotkanie dla Pań!

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/pamiatki-claire-darling-3/

💅👄 Tym razem nasze wydarzenie rozpoczniemy od rozmowy nie z jedną, a dwiema ciekawymi kobietami - w związku z bliskim Dniem Mamy - zaprosiliśmy Katarzynę Kołodziej i jej mamę Alicję Pado, które razem prowadzą salon kosmetyczny Alice. Czy pewne pasje są dziedziczne? Czy w kosmetologii młodość ma przewagę nad doświadczeniem? Czy kosmetyczka to artystka? Jakie zabiegi kobiety wykonują najczęściej? Jak pracuje się z mamą? Czy ciężko jest połączyć wymagającą pracę z macierzyństwem? Oj, będzie o czym rozmawiać!

🎬 Po spotkaniu rozlosujemy upominki wśród Uczestniczek (ufundowane przez Alice, Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film “Pamiątki Claire Darling”, w którym zagrały wspólnie Catherine Deneuve i jej córka Chiara Mastroianni.

🎟 Ekscentryczna Claire Darling, przekonana, że został jej tylko jeden dzień życia, organizuje wyprzedaż garażową swojego dobytku. Wśród wystawionych na trawniku przed jej domem przedmiotów są drogocenne antyki i bezcenne rodzinne pamiątki, teraz bez pardonu oglądane, dotykane i wreszcie kupowane za bezcen przez obcych ludzi. To co towarzyszyło życiu Claire, jej radościom i jej tragediom, dla kłębiącego się tłumu jest po prostu okazją do okazyjnego zakupu pięknych przedmiotów. Kiedy zaalarmowana przez przyjaciółkę pojawia się córka Claire, wraca burzliwa przeszłość i bolesne rodzinne tajemnice.

Zapraszamy!

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE