KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ - gościnią Basia Olearka i film "Z miłości do mody"

👩‍🦰👱‍♀️👩‍🦳 Drogie Panie, mamy dla Was wspaniałą wiadomość, w październiku wracamy z cyklem KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ, czyli spotkaniami z inspirującymi, twórczymi kobietami i specjalnie dobranymi babskimi filmami.

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/z-milosci-do-mody-8/

👗Gościnią najbliższego wydarzenia będzie Basia Olearka - projektantka mody, autorka m.in. kolekcji “Chaber Rzeszowski”, której premierowy pokaz odbył się w sierpniu na ulicy 3 maja w Rzeszowie. O swoich pracach mówi: “Wspólnym mianownikiem propozycji modowych skierowanych przez moją markę do kobiet jest seksapil, kobiecość, formy podkreślające piękno kobiecego ciała. Wszystko z dbałością o szczegóły oraz wygodę”. 

🗣️ Po rozmowie z projektantką rozlosujemy nagrody (ufundowane przez Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film “Z miłości do mody”. 

🎬Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu: ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona w metrze przez 20-letnią Jade – zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i wkrótce Esther dostrzega w złodziejce wielki modowy talent i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji między obiema bohaterkami. Jade dostanie szansę na spełnienie swoich marzeń, a Esther być może znajdzie godną następczynię, która przywróci modowym kolekcjom spod znaku Diora świeżość i świetność.

Zapraszamy! 

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE