Funky Flow - koncert na Dzień Kobiet w Kino za Rogiem Café

Święto Pań najlepiej celebrować przy dobrej muzyce. Taką zapewni Funky Flow, który 8.03.2024 o 20:00 wystąpi w Kino za Rogiem Cafe.

Bilety na kupbilecik.pl: https://bkb.pl/121626-477a8

Funky Flow to wybuchowa mieszanka jazzu i funky z elementami bluesa i rocka. To prawie typowe organ trio. Muzyka oparta na funkowym groovie, organowym basie i harmonii oraz gitarowym pierwszym planie. Autorskie kompozycje mieszają się ze standardami jazzowymi i coverami w wyjątkowych aranżacjach.
Zespół powstał w 2005 r i od tego czasu przeszedł długa drogę muzyczną jak i personalną.
Przez te prawie 20 lat Funky Flow nagrał 2 albumy (Couple of Grooves oraz 3), przejechał Polskę i nie tylko, występując na festiwalach i koncertach klubowych z których warto wymienić m.in Pozytywne Wibracje Festiwal - na jednej scenie przed Angie Stone w projekcie Eskaubei i Funky Flow - Białystok
Art Territory - Łuck (UA), Krokus Jazz Festiwal - Jelenia Góra, Art Fest - Tarnów, Rzeszów Jazz Festiwal itp.
Ponadto muzycy poza zespołem mają udział w produkcji i nagraniach kilkunastu płyt, zagrali kilkaset koncertów, łącznie z występami na South by West (Texas), Przystanek Woodstock czy eliminacje Eurowizji, współpracowali lub występowali m.in z Jennifer Batten (Michael Jackson), Jack Moore (syn Gary Moore’a), Wojtek Pilichowski, Zbigniew Jakubek, Krzysztof Puma Piasecki i inni.
Funky Flow to:
Jakub Szturm - gitara
Tomek Drachus - hammond, syntezatory
Tomek Stawarz - perkusja

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE