11 października 2023

Z miłości do mody
18:00

Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu: ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona w metrze przez 20-letnią Jade – zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i wkrótce Esther dostrzega w złodziejce wielki modowy talent i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji między obiema bohaterkami. Jade dostanie szansę na spełnienie swoich marzeń, a Esther być może znajdzie godną następczynię, która przywróci modowym kolekcjom spod znaku Diora świeżość i świetność.

Seans towarzyszy spotkaniu dla Pań z cyklu KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ, czyli spotkaniami z inspirującymi, twórczymi kobietami i specjalnie dobranymi babskimi filmami.

Gościnią najbliższego wydarzenia 11.10.2023, godz. 18:00 będzie Basia Olearka - projektantka mody, autorka m.in. kolekcji “Chaber Rzeszowski”, której premierowy pokaz odbył się w sierpniu na ulicy 3 maja w Rzeszowie. O swoich pracach mówi: “Wspólnym mianownikiem propozycji modowych skierowanych przez moją markę do kobiet jest seksapil, kobiecość, formy podkreślające piękno kobiecego ciała. Wszystko z dbałością o szczegóły oraz wygodę”.

Po rozmowie z projektantką rozlosujemy nagrody (ufundowane przez Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film.

Udostępnij lub zaproś znajomego:

Rok: 2021

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Dramat

Produkcja: Francja

Reżyseria: Sylvie Ohayon

Kategoria wiekowa: 15

Czas trwania: 1 godz. 36 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 20 PLN

Do zapłaty w kasie:

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE