31 lipca 2020

Tomasz i Marek Sekielscy- Akademia Sztuk Przepięknych
12:00

W tym roku publiczność Najpiękniejszej Domówki Świata będzie miała okazję uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu z braćmi Sekielskimi – autorami głośnych filmów dokumentalnych „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”, poruszających problem pedofilii w środowisku duchownych. Za pierwszy z nich autorzy otrzymali m.in. Orły i Telekamerę. Oba filmy na całym świecie obejrzało dotąd ponad 30 milionów widzów.
Tomasz Sekielski – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Dziennikarską pracę rozpoczął w bydgoskim oddziale Radia VOX. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. „Prześwietlenie”, „Teraz My!”, „Czarno na białym”, „Po prostu”), a także filmów dokumentalnych (m.in. „Władcy marionetek”). Autor bestsellerowej trylogii „Sejf”. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami, m.in. Orły, Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata w programie „Po prostu” na antenie TVP 1 ukazywały się jego 45-minutowe reportaże na temat najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie, między innymi o sprawie morderstwa Litwinienki, kartelach narkotykowych w Meksyku, problemach żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie czy obozach dla uchodźców (Calle).
Marek Sekielski – producent i dziennikarz telewizyjny, związany z mediami od 20 lat. Karierę rozpoczynał przy programie Marcina Wrony „Pod Napięciem” w TVN, później współpracował z Telewizyjną Agencją Informacyjną, następnie współtworzył poranne pasmo w TVN 24, program „Teraz My!” dla TVN, przez 7 lat był producentem Faktów TVN, a następnie programu „Po prostu” w TVP 1. Ma na koncie współpracę producencką przy „Teoriach Spisku” dla Fokus TV oraz „Teraz Ja” dla Nowa TV.

Rok: 2020

Rodzaj: Widowisko

Gatunek: Wywiad

Produkcja: Polska

Reżyseria:

Kategoria wiekowa:

Czas trwania: 1 godz.

Język: polski

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Do zapłaty w kasie:

Ograniczenia w związku z koronawirusem

W związku z ostatnimi rozporządzeniami dot. koronawirusa na sali w naszym kinie może przebywać maksymalnie do 15 osób.

Pozostało jeszcze 15 miejsc możliwych do zarezerwowania

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE