21 lutego 2023

Ścigane
18:00

Kobieta to płeć nie tylko piękna, ale i silna. Powinna jednak wiedzieć jak się bronić. Na najbliższym wydarzeniu tylko dla Pań, z cyklu “Kobieta w roli głównej”, dowiemy się sporo o
samoobronie i dlaczego warto posiąść takie umiejętności.

Zaczniemy od rozmowy z Patrycją Kościelniak - adeptką i instruktorką krav magi - systemu samoobrony, która opowie o tym, jak kobiety mogą zadbać o własne bezpieczeństwo i poczuć się pewniej. A także jak treningi samoobrony kształtują nie tylko ciało - ale i umysł.

Po spotkaniu wśród Uczestniczek rozlosujemy upominki oraz wspólnie obejrzymy oparte na prawdziwych wydarzeniach kino akcji “Ścigane”.

Ten trzymający w napięciu thriller reżyserki i scenarzystki Vicky Jewson ("Zrodzona z wojny"), został zainspirowany prawdziwą historią Jacquie Davis, najlepszej na świecie kobiecej ochroniarz. W filmie w roli Sam, wyszkolonej do działań antyterrorystycznych agentki, występuje Noomi Rapace, znana z postaci Lisbeth Salander w ekranizacji słynnej trylogii Stiega Larssona "Millenium" oraz Madam Simzy Heron w filmie "Sherlock Holmes: Gra cieni".

W zdominowanym przez mężczyzn zawodzie ochroniarza, Sam jest najsłynniejszą z kobiet-bodyguardów. Swoją renomę perfekcyjnie wyszkolonej ekspertki w dziedzinie walki z terroryzmem zdobyła wykonując ryzykowne misje dla klientów z całego świata. Teraz otrzymuje nowe zlecenie. Ma ochraniać Zoe, nastoletnią dziedziczkę majątku wartego setki milionów dolarów. Rutynowe zadanie opieki nad kapryśną nastolatką szybko zmienia się śmiertelną konfrontację, kiedy nieznani sprawcy próbują porwać dziewczynę. By uciec napastnikom i ochronić Zoe, Sam będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich zabójczych możliwości.

Udostępnij lub zaproś znajomego:

Rok: 2019

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Thriller , Akcja

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Reżyseria: Vicky Jewson

Kategoria wiekowa: 18

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 15 PLN

Do zapłaty w kasie:

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE