30 lipca 2020

Rozpoczęcie Festiwalu oraz Majka Jeżowska- Koncert
15:00

Diva polskiej piosenki dziecięcej wystąpi na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Majka Jeżowska pojawi się w festiwalowym studio w Warszawie w podwójnej roli. Piosenkarka nie tylko zagości na scenie, by zagrać dobrze znane wszystkim przeboje, ale też weźmie udział w spotkaniu na ASP.

Majka Jeżowska to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, ambasadorka dobrej woli UNICEF. Na jej piosenkach wychowały się pokolenia wielbicieli muzyki. To właśnie Majka Jeżowska wprowadza najmłodszych w świat muzyki, budując w nich umiejętności doceniania różnorodnych brzmień i ciekawych aranżacji muzycznych. Artystka bezbłędnie porusza się po różnych gatunkach muzycznych – w jej repertuarze nie brakuje utworów wykraczających poza konwencję muzyki popularnej. Majka zadebiutowała w 1981 roku wydawnictwem „Jadę w świat”, jednak przełomowym w karierze piosenkarki była wydana w 1984 piosenka „A ja wolę moją mamę”, którą artystka nagrała dla syna, Wojtka. Adaptacja tekstu Agnieszki Osieckiej uzyskała ogromną popularność, a jednoimienny album sprzedał się w nakładzie ponad 50 000 egzemplarzy. Majka Jeżowska ma na koncie 18 płyt, w tym fenomenalne nagranie koncertowe z występu na ubiegłorocznym festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą.

Piosenkarka nagrała piosenkę „Kolor serca” w 1993 roku, by wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy podczas pierwszego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2019 roku Majka Jeżowska z zespołem wystąpiła na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival. Jej kultowy już koncert przyciągnął pod scenę zarówno dorosłych, którzy wychowali się na płytach Majki, jak i nowe pokolenie fanów

Rok: 2020

Rodzaj: Widowisko

Gatunek: Koncert

Produkcja: Polska

Reżyseria:

Kategoria wiekowa:

Czas trwania: 30 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Do zapłaty w kasie:

Ograniczenia w związku z koronawirusem

W związku z ostatnimi rozporządzeniami dot. koronawirusa na sali w naszym kinie może przebywać maksymalnie do 15 osób.

Pozostało jeszcze 11 miejsc możliwych do zarezerwowania

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE