31 maja 2023

Pamiątki Claire Darling
18:00

Ekscentryczna Claire Darling, przekonana, że został jej tylko jeden dzień życia, organizuje wyprzedaż garażową swojego dobytku. Wśród wystawionych na trawniku przed jej domem przedmiotów są drogocenne antyki i bezcenne rodzinne pamiątki, teraz bez pardonu oglądane, dotykane i wreszcie kupowane za bezcen przez obcych ludzi. To co towarzyszyło życiu Claire, jej radościom i jej tragediom, dla kłębiącego się tłumu jest po prostu okazją do okazyjnego zakupu pięknych przedmiotów. Kiedy zaalarmowana przez przyjaciółkę pojawia się córka Claire, wraca burzliwa przeszłość i bolesne rodzinne tajemnice. 

Seans towarzyszy spotkaniu dla Pań 31.05, środa, godz. 18:00! Tym razem nasze wydarzenie rozpoczniemy od rozmowy nie z jedną, a dwiema ciekawymi kobietami - w związku z bliskim Dniem Mamy - zaprosiliśmy Katarzynę Kołodziej i jej mamę Alicję Pado, które razem prowadzą salon kosmetyczny Alice. Czy pewne pasje są dziedziczne? Czy w kosmetologii młodość ma przewagę nad doświadczeniem? Czy kosmetyczka to artystka? Jak pracuje się z mamą? Czy ciężko jest połączyć wymagającą pracę z macierzyństwem? Oj będzie o czym rozmawiać! 

Po spotkaniu rozlosujemy upominki wśród Uczestniczek (ufundowane przez Alice, Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film “Pamiątki Claire Darling”, w którym zagrały wspólnie Catherine Deneuve i jej córka Chiara Mastroianni.

Udostępnij lub zaproś znajomego:

Rok: 2018

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Dramat

Produkcja: Francja

Reżyseria: Julie Bertuccelli

Kategoria wiekowa: 12

Czas trwania: 1 godz. 29 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 20 PLN

Do zapłaty w kasie:

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE