08 sierpnia 2023

Kogel-mogel
18:30

Dziewczyna ze wsi, Kasia Solska, ucieka niemal sprzed ołtarza, by studiować w Warszawie wymarzoną pedagogikę. Przypadkowe spotkanie w biurze ogłoszeń z babcią niesfornego Piotrusia sprawia, że jeszcze zanim na uniwersytecie pozna teorię, w domu docenta Wolańskiego i jego nieco rozhisteryzowanej żony sprawdzi swoje pedagogiczne zdolności w praktyce. Życiowe - i edukacyjne - plany Kasi ulegną jednak znaczącej modyfikacji, gdy na horyzoncie pojawi się przystojny Paweł.
Odwieczny konflikt rodzice-dzieci, marzenia o wyrwaniu się z małej wsi do wielkiego (albo przynajmniej większego) miasta i zderzenie wiejskiej mentalności z miejską obyczajowością - z dużym przymrużeniem oka. Jedna z najpopularniejszych komedii obyczajowych końca lat 80. XX wieku.

***

Wakacyjny KOGEL MOGEL śmiechu, emocji i zabawy to Was czeka w każdy kolejny wtorek sierpnia. Pokażemy bowiem wszystkie 4 części kultowej polskiej komedii Kogel-mogel. Jak potoczyły się przygody Kasi Solskiej i czy ostatecznie znalazła swoje szczęście? Przekonajcie się! 

  8.08 Kogel-mogel

15.08 Galimatias, czyli kogel-mogel II

22.08 Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 

29.08 Koniec świata, czyli kogel-mogel 4

Udostępnij lub zaproś znajomego:

Rok: 1988

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Komedia

Produkcja: Polska

Reżyseria: Roman Załuski

Kategoria wiekowa: 16

Czas trwania: 1 godz. 40 min.

Język: polski

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 10 PLN

Do zapłaty w kasie:

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE