13 czerwca 2020

Człowiek, który gapił się na kozy
18:00

“Armia USA nie ma innego wyjścia jak być wspaniałą” – to jedna z maksym zawartych w podręczniku szkoleniowym dla supertajnych służb. A ponieważ zaczyna się właśnie zimnowojenny wyścig zbrojeń “na polu paranormalności”, zapada decyzja o stworzeniu Armii Nowej Ziemi, której żołnierzami zostają ludzie o ponadnormalnych zdolnościach, na przykład tacy, którzy odpowiednio długo gapiąc się na kozę, potrafią zatrzymać akcję jej serca… Jednego z najlepszych przypadkiem spotka na swojej drodze młody dziennikarz, który będzie chciał ujawnić światu tajemnicę Wojowników Jedi.
Chwilami film szpiegowski, generalnie nieodparcie śmieszna czarna komedia wywodząca się z ducha “Paragrafu 22” Josepha Hellera: pokazując wojsko jako groteskową organizację, odkrywa jednocześnie jego upiorne oblicze. Historia oparta na książce dziennikarza i dokumentalisty Jona Ronsona, który przez dwa i pół roku zbierał materiały na temat niekonwencjonalnych broni stosowanych przez amerykańską armię.

Na sali kinowej może przebywać maksymalnie 15 osób. Przed seansem sala zostanie wywietrzona i zdezynfekowana, a Państwa prosimy o włożenie maseczek.

Rok: 2009

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Komedia , Szpiegowski

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Reżyseria: Grant Heslov

Kategoria wiekowa: 12

Czas trwania: 1 godz. 29 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 10 PLN

Do zapłaty w kasie:

Ograniczenia w związku z koronawirusem

W związku z ostatnimi rozporządzeniami dot. koronawirusa na sali w naszym kinie może przebywać maksymalnie do 15 osób.

Pozostało jeszcze 15 miejsc możliwych do zarezerwowania

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE