01 sierpnia 2020

Cyrk Deriglasoff- Koncert
20:50

Cyrk Deriglasoff to najnowszy projekt wokalisty, instrumentalisty, kompozytora i producenta muzycznego Olafa Deriglasoffa. Deriglasoff to wiodący przedstawiciel polskiej sceny alternatywnej, znany, między innymi, ze wspólnych projektów z Maćkiem Maleńczukiem, Tymonem Tymańskim czy Kazikiem Staszewskim. 

Po latach eksperymentowania z mocniejszym, rockowym brzmieniem, Deriglasoff wraca do korzeni swoich muzycznych inspiracji, czyli do bardziej melodyjnego, energicznego brzmienia. Deriglasoff odwołuje się do grania w punkowym stylu, do którego dodaje elementy żywiołowego ulicznego folka. W twórczości zespołu ważną rolę odgrywają teksty piosenek – żartobliwe, zabawne i często kpiące. 

Cyrk Deriglasoff to prekursorzy nowego, autorskiego gatunku muzycznego, nazwanego przez lidera kapeli “wodewil punkiem”. Wodewil to lekki muzyczny utwór sceniczny o cechach farsy, ze śpiewami i pantomimą. Wywodzi się z tradycyjnej operetki, w Niemczech adaptowany jako singspiel, a w Stanach Zjednoczonych, często łączył cechy kabaretu i burleski. Wodewil punk jawi się zatem jako połączenie humoru, pantomimy scenicznej z agresywniejszym, buntowniczym przesłaniem muzyki punkowej. Tu ekspresja rodem z kabaretowych scen łączy się z niepokornym wydźwiękiem punkowych brzmień.

W ubiegłym roku kapela dała doskonale przyjęty koncert na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival. W tym roku, ze względu na to, że Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w nowej, internetowej odsłonie, trupa Cyrku Deriglasoff pojawi się na scenie festiwalowego studio w Warszawie, a ich występ, podobnie jak pozostałe koncerty i spotkania z gośćmi ASP będzie transmitowany na żywo.

Rok: 2020

Rodzaj: Widowisko

Gatunek: Koncert

Produkcja: Polska

Reżyseria:

Kategoria wiekowa:

Czas trwania: 30 min.

Język: polski

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Do zapłaty w kasie:

Ograniczenia w związku z koronawirusem

W związku z ostatnimi rozporządzeniami dot. koronawirusa na sali w naszym kinie może przebywać maksymalnie do 15 osób.

Pozostało jeszcze 11 miejsc możliwych do zarezerwowania

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE