29 listopada 2023

Boscy
18:00

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie sławna co kontrowersyjna Lola Cuevas, która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe aktorskie legendy: hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero oraz ikonę teatru Ivána Torresa. Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają.
Film w filmie, zabawna satyra na środowisko filmowe i świetne aktorskie trio: Penelope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martinez.

Seans towarzyszy spotkaniu dla Pań z cyklu KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ, czyli spotkaniami z inspirującymi, twórczymi kobietami i specjalnie dobranymi babskimi filmami.

Gościnią najbliższego wydarzenia 29.11.2023, godz. 18:00 będzie Katarzyna Mazurkiewicz - reżyserka, scenarzystka i producentka filmów dokumentalnych, reklamowych i innych form audiowizualnych; współzałożycielka Napole Films; od 2018 koordynatorka programu CamON; laureatka m.in. Nagrody za najlepszy niezależny film dokumentalny na Festiwalu Filmów Optymistycznych "Happy End" za produkcję "Mamalarka". Twórczyni opowie o swoim zawodzie i pasji, oraz jak wygląda przemysł filmowy w Rzeszowie 😉

Po rozmowie z reżyserką rozlosujemy nagrody (ufundowane przez Wydawnictwo Dreams i Monolith Films), a na koniec wspólnie obejrzymy film.

Udostępnij lub zaproś znajomego:

Rok: 2021

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Komediodramat

Produkcja: Argentyna, Hiszpania

Reżyseria: Gaston Duprat, Mariano Cohn

Kategoria wiekowa: 15

Czas trwania: 1 godz. 50 min.

Język: polski (napisy)

Rezerwacja

EKRAN
  • wybrane
  • wolne
  • zarezerwowane

Szczegóły:

Wybrane miejsca:

Cena biletu: 20 PLN

Do zapłaty w kasie:

Dane do rezerwacji:

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE