#discoveryourjapan O życiu i pracy w Kraju Kwitnącej Wiśni

Fundacja Koi Koi w ramach realizowanego projektu pn. #discoveryourjapan serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim – podróżnikiem, pisarzem, dziennikarzem i fotografem, które odbędzie się w niedzielę 23 października 2022 o godz. 17.00 w Kino za Rogiem Café przy ul. Świętego Mikołaja 6.


Wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny, jednak aby wziąć udział w prelekcji należy wcześniej dokonać rezerwacji miejsca poprzez stronę: https://kzrcafe.pl/film/discoveryourjapan-o-zyciu-i-pracy-w-kraju-kwitnacej-wisni/

Po prelekcji zapraszamy Państwa na wspólne rozmowy i zdjęcia z autorem. Będzie również możliwość zakupu książek i zdobycie autografu.

Piotr Milewski - był nauczycielem akademickim, handlowcem w japońskim przedsiębiorstwie, pomocnikiem kucharza na obozie dla niepełnosprawnych umysłowo w USA i Świętym Mikołajem podczas targu bożonarodzeniowego w Sapporo. Podróżował po Europie, Ameryce Północnej, Azji i Afryce. A teraz pisze, po polsku, angielsku i japońsku. I fotografuje. Po prostu opowiada historie. Jego publikacje to  Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej (2014), Dzienniki japońskie. Zapiski z Roku Królika i Roku Konia (2015), Islandia albo najzimniejsze lato od  pięćdziesięciu lat (2018), Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji (2020).
Źródło informacji: www.piotrmilewski.com.

Dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE