60. Urodziny Nicolasa Cage’a w Kinie za Rogiem Cafe

7 stycznia 1964 r. urodził się Nicolas Cage, amerykański gwiazdor, bratanek Francisa Forda Coppoli. Laureat Oscara w początkach kariery uchodził za jednego z najlepszych aktorów Hollywood, potem skierował swoją karierę ku kinu akcji, gdzie również odniósł spory sukces. Chwilowe załamanie passy przypłacił bankructwem i listą tytułów do zapomnienia. Obecnie bohater kultowych memów znów jest na topie, a my w Kinie za Rogiem Cafe z okazji jego 60. urodzin zobaczymy dwa filmy z jego udziałem:

DIABELSKA JAZDA (PREMIERA)
Do samochodu mężczyzny, który jedzie do szpitala towarzyszyć żonie przy porodzie, niespodziewanie wsiada uzbrojony nieznajomy i trzymając go na muszce, każe jechać przed siebie. Między zastraszonym kierowcą a nieobliczalnym pasażerem rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie, w której – jak wkrótce się okaże - nie wszystko jest takie, jakie się początkowo wydawało.

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/diabelska-jazda-2/

NIEZNOŚNY CIĘŻAR WIELKIEGO TALENTU
Legenda kina Nicolas Cage tonie w długach, więc przyjmuje nietypową, ale intratną propozycję od swojego bogatego wielbiciela – niejakiego Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w luksusowej rezydencji na Majorce, nie ma jednak świadomości, że tajemniczy miliarder jest kryminalistą obserwowanym przez CIA. Nicolas Cage w roli Nicolasa Cage’a i gorące nazwisko współczesnego filmu – Pedro Pascal – w roli tajemniczego, uwikłanego w przestępczą działalność bogacza.

Rezerwacje: https://kzrcafe.pl/film/nieznosny-ciezar-wielkiego-talentu-8/

Filmy znajdziecie także w bieżącym repertuarze: https://kzrcafe.pl/repertuar/

Kino za Rogiem Cafe © 2020.
Strona internetowa stworzona przez AURORE